შპს თბილსერვის ჯგუფი

ცხელი ხაზი 2619050
საიტი მუშაობს სატესტო რეჟიმში
მრჩევლები

დირექტორის მოადგილე (ადმინისტრაციულ დარგში)
ილია ჭუჭულაშვილი
ადმინისტრაციული და საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტი
დავით ბოდოკია
სამეურნეო უზრუნველყოფის სამსახური
დავით გელაშვილი
სამეურნეო განყოფილება
შალვა ბარდაძე
სარემონტო განყოფილება
რევაზ წერეთელი
ენერგეტიკის განყოფილება
გივი ბეკარაშვილი
მარკეტინგის და ღონისძიებების სამსახური
ირაკლი რაზმაძე
საინფორმაციო ტექნოლოგიების სამსახური
გიორგი კაპანაძე
ცხელი ხაზის სამსახური

შესყიდვების და ბაზრის კვლევის დეპარტამენტი
ირაკლი ჩიტაია
ბაზრის კვლევის სამსახური
მათე ღუდუშაური
შესყიდვების სამსახური
ალექსანდრე დადიანი
ქონების მართვის დეპარტამენტი
ლევან ივანიშვილი
ქონების მართვის სამსახური
დავით უკლება
გაყიდვების სამსახური
ილია სალია
შრომის უსაფრთხოების დაცვის სამსახური
ირაკლი ქიზიყურაშვილი



ნარჩენების ლოჯისტიკისა და დასუფთავების დეპარტამენტი
დავით გელოვანი
მთაწმინდა-კრწანისი N1 ჩუღურეთის რაიონული სამსახური
ელიზბარ ბერიძე
ისანი-სამგორის N2 რაიონული სამსახური
ირაკლი საღირაშვილი
დიდუბე-დიდი დიღმის N3 რაიონული სამსახური
გოჩა გვაზავა
გლდანი-ნაძალადევის N4 რაიონული სამსახური
აკაკი მაჭავარიანი
ვაკე-საბურთალოს N5 რაიონული სამსახური
რევაზ ციცაგი
გადამტვირთი სადგური
ვახტანგ ხვედელიძე
სპეციალური დასუფთავების სამსახური
ჯემალი თვაური
ტრანსპორტის უზრუნველყოფის დეპარტამენტი
თამაზ პაპიძე
საწვავის აღრიცხვის განყოფილება
კახა სოლოღაშვილი
ტრანსპორტის განყოფილება
არჩილ კობახიძე
შიდა კონტროლის დეპარტამენტი
დავით ტაბატაძე
მატერიალური რესურსების მონიტორინგის სამსახური
გურამ ბლიაძე
ადმინისტრაციული რესურსების მონიტორინგის სამსახური
შოთა ტუღუში
მუნიციპალიტეტის რაიონული მონიტორინგის სამსახური
ზურაბ ლატარია
დაცვის სამსახური
გია იმნაძე
ინსპექტირების დეპარტამენტი
კახა სამუშია
ადამიანური რესურსების მართვისა და საქმისწარმოების სამსახური
რუსუდან ჩადუნელი
სამართლებრივი უზრუნველყოფისა და ნარჩენების მართვის დეპარტამენტი
დავით ჩანქსელიანი
იურიდიული სამსახური
გიორგი ინაური
საყოფაცხოვრებო ნარჩენების მართვის სამსახური
ლაშა ხმიადაშვილი
სამშენებლო ნარჩენების მართვის სამსახური
ბეჟან არველაძე
პროტოკოლის სამსახური
სანიაღვრე და სადრენაჟე ქსელების ექსპლუატაციის დეპარტამენტი
ზაზა ბერიშვილი
სანიაღვრე და სადრენაჟე ქსელების ექსპლუატაციის N1 განყოფილება
ალექსანდრე სულეიმანაშვილი
სანიაღვრე და სადრენაჟე ქსელების ექსპლუატაციის N2 განყოფილება
ნუგზარ სიხარულიძე
სანიაღვრე და სადრენაჟე ქსელების ექსპლუატაციის N3 განყოფილება
აკაკი აწყურელი
სანიაღვრე - სამშენებლო-სარემონტო სამსახური
ლევან ქავთარაძე
საგზაო მონიშვნების სამსახური
ვახტანგ მაჩიტიძე
გარე განათების ტექნიკური დეპარტამენტი
მამუკა სოფაძე
ტექნიკური სამსახური
მანუელ ქობალია
პროგრამული მართვის სამსახური
გიგა ლომიძე
გარე განათების - ელექტრო ენერგიისა და სარეკლამო მომსახურების დეპარტამენტი
გიორგი ბენაშვილი
ელექტროენერგიის აღრიცხვის სამსახური
ნელი პირველი
სარეკლამო სამსახური
ზაალ მუშკუდიანი
გარე განათების საექსპლუატაციო დეპარტამენტი
ზურაბ ბერიაშვილი
მხატვრული მინათების სამსახური
ტატო ნარსია
სამშენებლო-სარემონტო სამსახური
დაზმირ ქანთარია
საექსპლუატაციო (მთაწმინდა-კრწანისი) სამსახური
ივანე ქალდანი
საექსპლუატაციო (ისანი-სამგორი) სამსახური
ხვიჩა მოსია
საექსპლუატაციო (დიდუბე-ჩუღურეთის) სამსახური
გიორგი მაჩაიძე
საექსპლუატაციო (გლდანი-ნაძალადევის) სამსახური
შერმადინ შონია
საექსპლუატაციო (ვაკე-საბურთალოს) სამსახური
თამაზ სურამელი
ფინანსური უზრუნველყოფისა და მოსაკრებლის დარიცხვა-ამოღების დეპარტამენტი
ბექა გოგილიძე
საფინანსო ანალიტიკური სამსახური
არსენ ხვინგია
მოსაკრებლის დარიცხვა-ამოღებისა და კონტროლის სამსახური
თენგიზ ოსეფაიშვილი
ბუღალტრული აღრიცხვის სამსახური
ნუნუ ხეცურიანი
საწყობის მართვის სამსახური
გიორგი ქურცუა
მთავარი ჩვენ შესახებ მედია ცენტრი სერვისები კანონდებლობა პროექტები
კომპანიის შესახებ სიახლე მიმდინარე
კომპანიის მენეჯმენტი განცხადება დასრულებული
სტრუქტურა
ვაკანსია
ცხელი ხაზი
2 61 90 50
კახეთის გზატკეცილი N67
(ცენტრალური ოფისი)