შპს თბილსერვის ჯგუფი

ცხელი ხაზი 2619050
საიტი მუშაობს სატესტო რეჟიმში
მრჩეველი
კახა ბერიძე
მრჩეველი
ამირან ქურცუა
ადმინისტრაციული და საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტი
დავით ბოდოკია
სამეურნეო უზრუნველყოფის სამსახური
დავით გელაშვილი
სამეურნეო განყოფილება
შალვა ბარდაძე
სარემონტო განყოფილება
ბექა ბეშქენაძე
ენერგეტიკის განყოფილება
გივი ბეკარაშვილი
ინოვაციების ჯგუფი
ირაკლი რაზმაძე
საინფორმაციო ტექნოლოგიების სამსახური
გიორგი კაპანაძე
ცხელი ხაზის სამსახური
მარიამ ჭიკაიძე
შესყიდვების სამსახური
ირაკლი ჩიტაია
ქონების მართვის სამსახური
ლევან ივანიშვილი
შრომის უსაფრთხოების დაცვის სამსახური
ირაკლი ქიზიყურაშვილი
ნარჩენების ლოჯისტიკისა და დასუფთავების დეპარტამენტი
დავით გელოვანი
მთაწმინდა-კრწანისი N1 ჩუღურეთის რაიონული სამსახური
ელიზბარ ბერიძე
ისანი-სამგორის N2 რაიონული სამსახური
ირაკლი საღირაშვილი
დიდუბე-დიდი დიღმის N3 რაიონული სამსახური
გოჩა გვაზავა
გლდანი-ნაძალადევის N4 რაიონული სამსახური - სამსახურის უფროსი
აკაკი მაჭავარიანი
ვაკე-საბურთალოს N5 რაიონული სამსახური - სამსახურის უფროსი
რევაზ ციცაგი
გადამტვირთი სადგური
დავით უკლება
სპეციალური დასუფთავების სამსახური
ჯემალი თვაური
მარშრუტების მართვის სამსახური
შოთა ტუღუში
ტრანსპორტის უზრუნველყოფის დეპარტამენტი
თამაზ პაპიძე
საწვავის აღრიცხვის განყოფილება
კახა სოლოღაშვილი
ტრანსპორტის განყოფილების უფროსი
არჩილ კობახიძე
შიდა კონტროლის სამსახური
დავით ტაბატაძე
დაცვის სამსახური
გია იმნაძე
ინსპექტირების დეპარტამენტი
კახა სამუშია
ადამიანური რესურსების მართვისა და საქმისწარმოების სამსახური
რუსუდან ჩადუნელი
სამართლებრივი უზრუნველყოფისა და ნარჩენების მართვის დეპარტამენტი
დავით ჩანქსელიანი
იურიდიული სამსახური
გიორგი ინაური
საყოფაცხოვრებო ნარჩენების მართვის სამსახური
ლაშა ხმიადაშვილი
სამშენებლო ნარჩენების მართვის სამსახური
ბეჟან არველაძე
პროტოკოლის სამსახური
თეონა ოზბეთელაშვილი
სანიაღვრე და სადრენაჟე ქსელების ექსპლუატაციის დეპარტამენტი
ზაზა ბერიშვილი
სანიაღვრე და სადრენაჟე ქსელების ექსპლუატაციის N1 განყოფილება
ალექსანდრე სულეიმანაშვილი
სანიაღვრე და სადრენაჟე ქსელების ექსპლუატაციის N2 განყოფილება
ნუგზარ სიხარულიძე
სანიაღვრე და სადრენაჟე ქსელების ექსპლუატაციის N3 განყოფილება
აკაკი აწყურელი
სანიაღვრე - სამშენებლო-სარემონტო სამსახურის უფროსი
ლევან ქავთარაძე
საგზაო მონიშვნების სამსახური
ვახტანგ მაჩიტიძე
გარე განათების ტექნიკური დეპარტამენტი
მამუკა სოფაძე
ტექნიკური სამსახური
მანუელ ქობალია
ელექტროენერგიის აღრიცხვის სამსახური
ნელი პირველი
პროგრამული მართვის სამსახური
გიგა ლომიძე
სარეკლამო სამსახური
ზაალ მუშკუდიანი
გარე განათების საექსპლუატაციო დეპარტამენტი
ზურაბ ბერიაშვილი
მხატვრული მინათების სამსახური
ტატო ნარსია
სამშენებლო-სარემონტო სამსახური
დაზმირ ქანთარია
საექსპლუატაციო (მთაწმინდა-კრწანისი) სამსახური
ივანე ქალდანი
საექსპლუატაციო (ისანი-სამგორი) სამსახური
ხვიჩა მოსია
საექსპლუატაციო (დიდუბე-ჩუღურეთის) სამსახური
გიორგი მაჩაიძე
საექსპლუატაციო (გლდანი-ნაძალადევის) სამსახური
შერმადინ შონია
საექსპლუატაციო (ვაკე-საბურთალოს) სამსახური
თამაზ სურამელი
ფინანსური უზრუნველყოფისა და მოსაკრებლის დარიცხვა-ამოღების დეპარტამენტი
ბექა გოგილიძე
საფინანსო ანალიტიკური სამსახური
არსენ ხვინგია
მოსაკრებლის დარიცხვა-ამოღებისა და კონტროლის სამსახური
თენგიზ ოსეფაიშვილი
ბუღალტრული აღრიცხვის სამსახური
ნუნუ ხეცურიანი
საწყობის მართვის სამსახური
გიორგი ქურცუა
მთავარი ჩვენ შესახებ მედია ცენტრი სერვისები კანონდებლობა პროექტები
კომპანიის შესახებ სიახლე მიმდინარე
კომპანიის მენეჯმენტი განცხადება დასრულებული
სტრუქტურა
ვაკანსია
ცხელი ხაზი
2 61 90 50
კახეთის გზატკეცილი N67
(ცენტრალური ოფისი)